Vieninga pastatų eksploatacija

Pastatų ilgaamžiškumas, energetinis efektyvumas, jų naudojimosi kaina priklauso ne tik nuo vienu ar kitu laikotarpiu padarytų investicijų, bet ir kaip kokybiškai jie eksploatuojami. Prastai prižiūrimą ir apleistą pastatą suremontuoti reikia labai didelių investicijų, kartais didesnių negu naujo pastato pastatymas.

Todėl eksploatuojant pastatus, jų inžinierines sistemas, labai svarbu užtikrinti reikiamą jų aptarnavimo ir eksploatavimo kokybę. Išmaniosios pastatų valdymo sistemos padeda tai padaryti bei ženkliai sumažina šio darbo savikainą.

Mūsų sukurta „Išmani pastatų valdymo sistema“ apima tiek pastato ir jo inžinerines sistemų eksploataciją, tiek su pastatu susijusios dokumentacijos valdymą, tiek darbą su gyventojais ir kitais klientais. Pastatus administruojanti kompanija šios sistemos pagalba planuoja ir organizuoja pastatų inžinierinių tinklų bei sistemų eksploatacijos darbus bei užtikrina tų darbų kokybę, kontroliuoja savo darbuotojų ar rangovų darbo kokybę ir efektyvumą, o visa tai didina jos darbo efektyvumą ir mažina patiriamus kaštus aptarnaujant pastatus.