Apie įmonę

 1. 1
  Įmonė

  Apie mus

  Informacinių technologijų (IT) sprendimai šiandien keičia mūsų gyvenimą. Jie tampa neatskiriami mūsų palydovai tiek darbe, tiek ir buityje.

  Mūsų sukurtų ir diegiamų IT sprendimų dėka mažinami klientų veiklos kaštai, taupomas jų laikas, didėja veiklos efektyvumas. Mes siekiame, kad įdiegti sprendimai leistų klientui susikoncentruoti į pagrindinę veiklą, sukurtų klientui realią vertę, padėtų jam sutaupyti, padidintų veiklos efektyvumą ir konkurencingumą.

  Pradėję veiklą 1997 metais ir turėdami solidžią patirtį rinkoje galime pasiūlyti kompleksiškus sprendimus klientams. Siūlomų sprendimų visuma, leidžia įdiegti išmaniąsias valdymo sistemas, kurios leidžia pasiekti kokybišką įmonės valdymą, ženkliai padidina klientų aptarnavimo kokybę, įmonės darbuotojų darbo našumą ir užtikrinina konkurencinį pranašumą rinkoje.

  Įmonė turi subūrusi bene geriausius Lietuvoje specialistus kuriančius, diegiančius bei aptarnaujančius atsiskaitymų už suteiktas komunalines paslaugas administravimo (bilingo), paslaugų ir darbų valdymo, realus laiko duomenų surinkimo sistemas. Kvalifikuota ir kompetentinga komanda lanksti klientų poreikiams. Patyrę projektų vadovai sėkmingai koordinuoja sudėtingus diegimo projektus, formuoja ir palaiko tarptautinius kontaktus, atsižvelgiant į specialius rinkos poreikius kuria bei vysto pažangius sprendimus. Esame visada pasiruošę pasiūlyti tinkamą problemos sprendimą, atsakyti į Jus dominančius klausimus ir aptarti įvairias bendradarbiavimo galimybes.

  Dirbame ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. UAB “Informatikos ir ryšių technologijų centras” šiuo metu savo veiklą vysto Latvijos, Ukrainos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir kitų NVS valstybių rinkose. Realizuodami sprendimus, dažnai veikiame kartu su vietiniais bei užsienio partneriais, kurie tiekia šiai rinkai specializuotus produktus.

  Narystė

  UAB “Informatikos ir ryšių technologijų centras” nuo 2009 metų yra IRT įmonių Lietuvoje asociacijos “Infobalt” narė. Įmonė aktyviai dalyvauja ir asociacijos “Infobalt” eksporto komiteto veikloje.

  Kokybės politika

  UAB “Informatikos ir ryšių technologijų centras” įsipareigoja visose įmonės veiklos srityse užtikrinti kokybę ir nuolatinį veiklos gerinimą, kurį reglamentuoja kokybės vadybos standartas ISO 9001 ir nurodo įmonės KOKYBĖS POLITIKA.

 2. 2
  Sertifikatai

  Atestatas

  Sertifikatas

  Sertifikatas